Contact form

Love Logo

Hi!

I’m Sebastian and I’m a founder of this blog. Feel free to contact me via contact form or my e-mail address: lovelogonet@gmail.com.

 

Cheers

O blogu

Nowe Love Logo składa się z trzech sekcji na których znajdziecie:

 

Blog to miejsce tradycyjnie poświęcone na posty, które mogą Was zainteresować, okraszone opisem, zdjęciami i z podlinkowanym źródłem, dla wszystkich tych, którzy lubią kopać głębiej. Wszystkie zamieszczone artykuły można komentować, do czego szczerze Was do tego zachęcam. Oprócz nowych postów z czasem reaktywuję także te stare, które uznam za wartościowe.

 

Galeria to zaś miejsce w którym będę umieszczał obrazki i filmy nie wymagające komentarza a które czytelnikom Love Logo mogą się spodobać. Znaleźć tu można interesujące infografiki, ciekawostki, porcję inspirujących prac artystów z całego świata a ponadto plakaty, grafiki, zdjęcia itp. Bądźcie jednak spokojni, nie zamierzam tu umieszczać clickbait’owego badziewia. Chciałbym by to miejsce dostarczało tylko solidnych pod względem jakości treści i by nie przynosiło mi wstydu na mieście ?

 

Instagram to podpięta galeria nowo utworzonego konta Love Logo, gdzie będę mógł wrzucać wszystko to, czego nie chciałbym umieszczać na blogu czy w galerii.

 

Blog wykorzystuje do swojego działania pliki cookies. Aby z niej korzystać, zgodnie z obowiązującym prawem musisz wyrazić zgodę na ich wykorzystanie. Politykę prywatności bloga możesz przeczytać tutaj.