Reaktywacja Love Logo

Cześć!

Love Logo to mój osobisty blog który założyłem w okolicach roku 2012-go. Wielu z Was będących moimi followersami na Facebooku, może nie kojarzyć tego, że ów fanpage był jedynie dodatkiem do bloga a nie samodzielnym tworem. Teraz z okazji 10’000 lajków, postanowiłem to zmienić i tak oto znaleźliście się tutaj.

W nowej odsłonie bloga możecie tradycyjnie spotkać się z postami dotyczącymi wszystkiego co istotne w świecie grafiki, dizajnu i tym podobnymi. Za cel stawiam sobie prezentować przeróżne rzeczy, które mogą zainteresować ludzi, którzy nie boją się dyskutować o gustach i którzy tych gustów nie są pozbawieni. Tym razem jednak postanowiłem lekko urozmaicić i uporządkować publikowane treści, dlatego w tym celu stworzyłem na stronie trzy główne sekcje, którymi będą Blog, Galeria i Instagram.

Na blogu tradycyjnie znajdą się posty, które mogą Was zainteresować, okraszone opisem, zdjęciami i z podlinkowanym źródłem, dla wszystkich tych, którzy lubią kopać głębiej. Zamieszczone artykuły będzie można wkrótce komentować do czego szczerze Was do tego zachęcam. Oprócz nowych postów z czasem reaktywuję także te stare, które uznam za wartościowe.

Galeria to zaś miejsce w którym będę umieszczał obrazki i filmy nie wymagające komentarza a które czytelnikom Love Logo mogą się spodobać. Bądźcie jednak spokojni, nie zamierzam tu umieszczać clickbait’owego badziewia. Chciałbym by to miejsce dostarczało tylko solidnych pod względem jakości treści i by nie przynosiło mi wstydu na mieście 😛

Instagram to podpięta galeria nowo utworzonego konta Love Logo, które oczywiście ma na celu rozkręcić blog w social mediach a gdzie będę mógł wrzucać wszystko to, czego nie chciałbym umieszczać na blogu czy w galerii.

Oczywiście wszystkich zainteresowanych zachęcam do obserwowania mnie na Facebooku, Instagramie, do dyskusji a także do podsyłania interesujących treści, które po subiektywnej selekcji mogą trafić na tapetę. Odpowiadam także na Wasze pytania związane z branżą, blogiem i tym podobnymi tematami, więc jeśli takowe macie to piszcie śmiało.

Pozdrawiam