Język
 
Love Logo | Info
9
page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,page,page-id-9,page-parent,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Formularz kontaktowy

Love Logo

Cześć

Mam na imię Sebastian i jestem autorem poniższego bloga. Jeśli posiadasz lub znalazłeś ciekawe materiały, którymi chciałbyś się podzielić z czytelnikami bloga, będę wdzięczny za wiadomość. W tym celu możesz skorzystać z formularza obok lub po prostu wyślij wiadomość na adres lovelogonet@gmail.com.

 

Odpowiadam także na Wasze pytania związane z branżą, blogiem i tym podobnymi tematami, więc jeśli takowe macie to piszcie śmiało.

 

Pozdrawiam

O blogu

Nowe Love Logo składa się z trzech sekcji na których znajdziecie:

 

Blog to miejsce tradycyjnie poświęcone na posty, które mogą Was zainteresować, okraszone opisem, zdjęciami i z podlinkowanym źródłem, dla wszystkich tych, którzy lubią kopać głębiej. Wszystkie zamieszczone artykuły można komentować, do czego szczerze Was do tego zachęcam. Oprócz nowych postów z czasem reaktywuję także te stare, które uznam za wartościowe.

 

Galeria to zaś miejsce w którym będę umieszczał obrazki i filmy nie wymagające komentarza a które czytelnikom Love Logo mogą się spodobać. Znaleźć tu można interesujące infografiki, ciekawostki, porcję inspirujących prac artystów z całego świata a ponadto plakaty, grafiki, zdjęcia itp. Bądźcie jednak spokojni, nie zamierzam tu umieszczać clickbait’owego badziewia. Chciałbym by to miejsce dostarczało tylko solidnych pod względem jakości treści i by nie przynosiło mi wstydu na mieście ?

 

Instagram to podpięta galeria nowo utworzonego konta Love Logo, gdzie będę mógł wrzucać wszystko to, czego nie chciałbym umieszczać na blogu czy w galerii.

 

Blog wykorzystuje do swojego działania pliki cookies. Aby z niej korzystać, zgodnie z obowiązującym prawem musisz wyrazić zgodę na ich wykorzystanie. Politykę prywatności bloga możesz przeczytać tutaj.