Język
 
Love Logo | Update: Nowe jednominutowe tutoriale od Adobe
17345
post-template-default,single,single-post,postid-17345,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Update: Nowe jednominutowe tutoriale od Adobe

W internetowych wideo tutorialach nie ma nic gorszego niż dłużyzna. Ich autorzy albo zbyt długo witają z oglądającymi albo zaraz na początku klipu żebrzą o suba. Ale są jeszcze inni, gorsi, Ci którzy próbują być zabawni.

Na szczęście Adobe, producent naszego ulubionego oprogramowania przychodzi z pomocą i na swoim koncie YouTube, utworzyło playlistę na której będą się pojawiać krótkie, 1-minutowe tutoriale. Póki co mamy ich tylko cztery, ale miejmy nadzieję, że inicjatywa szybko będzie się rozwijać.

Zapraszam zatem wszystkich zainteresowanych poniżej, by w minutę nauczyć się jak zrobić, modny ostatnio efekt podwójnej ekspozycji znany np. z plakatu do filmu Zjawa.

Update:

Do kolekcji doszły cztery kolejne tutoriale, tym razem dwa z Photoshopa (Jak stworzyć kinografikę oraz Efekt lewitacji) oraz dwa z Illustratora (Tworzenie logo i Trój wymiarowy tekst przy użyciu Blend Toola).