Zmień język

Reaktywacja Love Logo

Cześć!

Love Logo to mój osobisty blog który założyłem w okolicach roku 2012-go. Wielu z Was będących moimi followersami na Facebooku, może nie kojarzyć tego, że ów fanpage był jedynie dodatkiem do bloga a nie samodzielnym tworem. Teraz z okazji 10’000 lajków, postanowiłem to zmienić i tak oto znaleźliście się tutaj.

W nowej odsłonie bloga możecie tradycyjnie spotkać się z postami dotyczącymi wszystkiego co istotne w świecie grafiki, dizajnu i tym podobnymi. Za cel stawiam sobie prezentować przeróżne rzeczy, które mogą zainteresować ludzi, którzy nie boją się dyskutować o gustach i którzy tych gustów nie są pozbawieni. Tym razem jednak postanowiłem lekko urozmaicić i uporządkować publikowane treści, dlatego w tym celu stworzyłem na stronie trzy główne sekcje, którymi będą Blog, Galeria i Instagram.

Na blogu tradycyjnie znajdą się posty, które mogą Was zainteresować, okraszone opisem, zdjęciami i z podlinkowanym źródłem, dla wszystkich tych, którzy lubią kopać głębiej. Zamieszczone artykuły będzie można wkrótce komentować do czego szczerze Was do tego zachęcam. Oprócz nowych postów z czasem reaktywuję także te stare, które uznam za wartościowe.

Galeria to zaś miejsce w którym będę umieszczał obrazki i filmy nie wymagające komentarza a które czytelnikom Love Logo mogą się spodobać. Bądźcie jednak spokojni, nie zamierzam tu umieszczać clickbait’owego badziewia. Chciałbym by to miejsce dostarczało tylko solidnych pod względem jakości treści i by nie przynosiło mi wstydu na mieście 😛

Instagram to podpięta galeria nowo utworzonego konta Love Logo, które oczywiście ma na celu rozkręcić blog w social mediach a gdzie będę mógł wrzucać wszystko to, czego nie chciałbym umieszczać na blogu czy w galerii.

Oczywiście wszystkich zainteresowanych zachęcam do obserwowania mnie na Facebooku, Instagramie, do dyskusji a także do podsyłania interesujących treści, które po subiektywnej selekcji mogą trafić na tapetę. Odpowiadam także na Wasze pytania związane z branżą, blogiem i tym podobnymi tematami, więc jeśli takowe macie to piszcie śmiało.

Pozdrawiam

  • Marta J

    Genialnie! Trafiłam na Pański blog parę lat temu jak przygotowywałam się do egzaminów na architekturę, wtedy powoli wgryzałam się w temat grafiki, a Pański blog był dla mnie skarbnicą wiedzy. Potem przez jakiś czas nie zaglądałam lub jak zaglądałam tylko na profil na Fb, a jak zorientowałam się, że bloga już nie ma, w sumie było mi przykro (oczywiście za posty na Fb jestem ogromnie wdzięczna, ale jednak dłuższa notka na blogu jest to dłuższa notka na blogu), dlatego jestem ogromnie szczęśliwa, że blog powrócił i życzę powodzenia!

    • Kłaniam się w pas za miłe słowa. Dziękuję 🙂